Lakto runā

Cilvēkam dienas laikā jāapēd vismaz 8-10 porcijas (4-5 glāzes) dārzeņu un augļu. Ja steidzīgajā dienas ritmā, apēst tik daudz šķiet neiespējami, izvēlies svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas. Tās sniegs enerģiju, mazinās apetīti un apgādās organismu ar imunitāti stiprinošiem vitamīniem.

Miegs ir nozīmīga veselīga dzīvesveida sastāvdaļa. Tas ir laiks, kad ķermenis atjaunojas, atgūst spēkus un enerģiju. Ikdienā velti naktsmieram vismaz 7-8 stundas.

Ja ilgu laiku tev ir viena un tā pati treniņu rutīna, ir pienācis laiks kaut ko mainīt. Palielini treniņu intensitāti vai garumu, izvēlies lielākus svarus vai jaunus, vēl nemēģinātus sporta veidus.

Pēc katras izdzertās kafijas un melnās tējas tases, atceries izdzert glāzi ūdens. Kafija un tēja atūdeņo organismu. Lai tas nenotiktu, balansē ikkatru kofeīnu saturošo dzērienu ar glāzi veldzējoša ūdens.

3 padomi, kā nepārēsties:
1. Neēd skatoties TV vai strādājot ar datoru. 2. Kontrolē porciju apjomu, neēd pārtiku no iepakojuma, bet gan uzliec kontrolētu apjomu sev uz šķīvja. 3. Pirms ēšanas vienmēr padzeries. Bieži vien slāpes sajaucam ar izsalkumu.

Lai pēc brokastīm tik ātri negribētos ēst, speciālisti iesaka brokastīs ēst šķiedrvielām bagātu ēdienu. Par vienu no izcilākajiem brokastu produktiem minot auzu pārslas un auzu klijas - tās vēderā piebriest uz rada sāta sajūtu uz ilgāku laiku.

Profesionāļi iesaka ar fiziskām aktivitātēm nodarboties vismaz 3-5 reizes nedēļā, atvēlot sportam vismaz vienu stundu dienā. Ja tas šķiet pārāk daudz, tad pamēģini sportiskās aktivitātes sadalīt un veikt visas dienas garumā. No rīta atvēli 20 minūtes vēdera preses vingrinājumiem, pusdienlaikā izej ārā un 20 minūtes ātri pasoļo, savukārt vakarā 30-40 minūtes izvingrini visu ķermeni – rokas, kājas, muguru, kā arī veic stiepšanās vingrinājumus.

Ir tikai 2 veselīgi veidi, kā sākt dienu. Ar labām brokastīm, vai ar labu treniņu! Ja izvēlies brokastis, tad baudi svaigus augļus, auzu pārslas, riekstus un savu iecienītāko Lakto. Ja izvēlies treniņu, tad brokastošanu atliec uz vēlāku. Pirms treniņa možumam vari izdzer 100g Lakto vai apēst banānu.

Brokastis ir mūsu dienas sākums. Labas brokastis pamodina ķermeni, prātu un uzlabo garastāvokli. Sekmīgai darba dienai tā ir ļoti svarīga ēdienreize, jo tā sagatavo mūsu organismu visiem turpmākajiem notikumiem.

3 padomi veselīgām vakariņām:
1. Ēd vairāk dārzeņu, tie satur maz kaloriju, daudz vitamīnu, kā arī ātri rada sāta sajūtu;
2. Pievieno garšvielas. Kajēnas pipari, kurkuma, ingvers un kanēlis ir pazīstami ar savām vielmaiņu veicinošajām un taukus dedzinošajām īpašībām;
3. Pirms maltītes vienmēr izdzer glāzi ūdens, tā mazināsi izsalkumu un apēdīsi mazāk.

#lakto
dalies ar saviem mirkļiem kopā ar lakto

stilsbeztabu
stilsbeztabu

Jaunais Lakto ar meža zemenēm

evusiks

#relax #Lakto

thebadijs
Alvis

Brokastis. #selga #lakto

mikuss.grinvalds1
mikish

Mmmm #lakto #bulciņa

dinamiiic
Ilanta Jatniece

Njammmas ! #lakto #avenes #home

foodtastic.lv
Foodtastic!

Viss vienkāršais ir ģeniāls! Zemenes, dabiskais Lakto, linsēklas un piparmētru pulveris (vai saberzta tēja) garšos perfekti viss kopā sablenderēts! Derēs pēc treniņa vai vienkārši steidzīgā izsalkuma brīdī

doctahbj
Sophia

я понял всю тленность и жестокость бытия #yoghurt #broken #soul #life #beverage #hungry #rage #furious #bite #white #lakto #food #tasty

nastjasolnce
Настя Солнце.

#breakfast #selga #lakto #mmm

anna_fisher003
Анна Фишер

По мне так Lalkto,это просто супер изобретение,когда тебе плохо оно спасает,когда ты голоден это помогает.Да даже так просто можно этим питаться!

miss_lera_
VALERIA KRESCHENKO

Healthy lifestyle #run #lakto #health #nike #hanteles

sintozo
Sintija Ozoliņa

Summer lunch #biezpiens #mellenes #lakto # banāns #makas sakne #dažādi rieksti un garda kafija

jolantaly
Jolanta Liepiņa

Summer taste #delicious #berries #lakto #blueberries #raspberries #tasty #summer #summertaste #Latvia #happy

herlitta
Liene Strunke

Perfect lunch! #strawberries #lakto

eugeniums
Eugene Mischenuk

#lakto в такую погоду самая классная еда

ulrikkaaa
Ulrika Lanka

Orange #morning #breakfast #lakto #belvita